Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Ostatnie wolne miejsca - półkolonie w Pałacu Młodzieży

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Ostatnie wolne miejsca - półkolonie w Pałacu Młodzieży

   We wtorek 6 czerwca ruszył nabór elektroniczny na półkolonie w Pałacu Młodzieży. W niektórych grupach są jeszcze ostatnie wolne miejsca!


   Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej:
   https://polkolonie.palac.szczecin.pl/oferta


   Nabór elektroniczny trwa do poniedziałku, 12 czerwca, do godz. 23:59

   W przypadku wolnych miejsc po 12 czerwca 2023 istnieje możliwość zapisania dziecka osobiście w Dziale Organizacyjnym Pałacu Młodzieży (pok.3) lub telefonicznie 91 422 99 59.

   W pierwszych trzech tygodniach wakacji Pałac Młodzieży zmieni się w (prawdopodobnie) najbardziej twórcze i kreatywne miejsce w naszym mieście! Oddajemy pałacową przestrzeń młodym mieszkańcom, aby mogli odkryć swój talent! Sprawdzić w czym są najlepsi i jaka forma aktywności jest im najbliższa.
   Do uczestnictwa w półkoloniach zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych z klas 0-8 (turnus I) i klas 0-5 (turnus II i III).

   Do pięciu razy sztuka - odkryj swój talent! Na uczniów z klas 0-2 czekają m.in. zajęcia karate, taniec, ceramika, malarstwo, fotografia, szachy, praca w studio nagrań – różnorodna oferta w każdej z grup pozwoli odkryć drzemiące w nich talenty!

   3,2,1 Działamy! To hasło będzie przyświecało grupom starszym, z klas 3-5 i 6-8.
   Jakim typem osobowości jesteś? Ekstrawertykiem czy introwertykiem? Wolisz scenę czy pracownię artystyczną? Taniec czy sztuki wizualne? Podczas wakacyjnych działań w Pałacu Młodzieży, jest szansa, by poznać bliżej samego siebie!

   W każdym turnusie na uczestników czekają dodatkowe atrakcje: ciekawe warsztaty, wyjścia m.in. do parku trampolin, nowoczesnego centrum narciarsko-wspinaczkowego i lokalnej księgarni oraz gry i zabawy na boisku.
   Każda grupa wykona również koszulkę lub plecak, który będzie doskonałą pamiątką z tej wakacyjnej przygody. Wszystkie turnusy kończyć się będą podsumowującym występem na pałacowej lub plenerowej scenie. To będzie świetna okazja, by zaprezentować się przed najbliższymi, których już teraz serdecznie zapraszamy!

   Cena: 460 zł turnus

   Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty

   Zajęcia w godzinach: 8:30 – 15:30

   Zapewniamy: ciekawe zajęcia w pracownia Pałacu Młodzieży, dodatkowe atrakcje/warsztaty, opiekę wykwalifikowanej kadry, dwa posiłki w formie cateringu oraz napoje.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!