Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   „Orka” czeka na uczniów

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Nowoczesny i funkcjonalny basen przy ulicy Jodłowej jest już udostępniony do użytkowania.

   Po zakończeniu w terminie prac budowlanych, nowy basen przechodził w minionych dniach proces odbiorowo-rozruchowy. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, obiekt można było przekazać do użytkowania. W dniu dzisiejszym na nowej pływalni, odbyły się pierwsze zajęcia z udziałem dzieci.

   Hala basenowa składa się z 25 metrowego basenu pływackiego (6 torów po 2,5 każdy) o głębokości 1,2-1,8m oraz basenu rekreacyjnego o powierzchni 162 m2 i głębokości 90-120cm z małą zjeżdżalnią. Budynek wyposażony jest w zespół przebieralni, które dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także w dwie dodatkowe sale fitness i dwie sauny fińskie. Hala basenowa wyposażona jest w trybunę oraz galerię widokową. W ramach zagospodarowania terenu wykonany został parking dla samochodów osobowych.

   Wykonawcą prac było Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko Sp. z o.o. Koszt prac to ok. 35 mln zł. Nadzór nad realizacją inwestycji sprawował Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!