Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Odliczanie do otwarcia Szczecińskiej Majorki, Wiemy, jak można będzie ominąć kolejki

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Odliczanie do otwarcia Szczecińskiej Majorki, Wiemy, jak można będzie ominąć kolejki

   Równo za tydzień mieszkańcy naszego miasta oraz goście będą mogli szaleć w basenach Arkonki. Podpowiadamy, jak w prosty sposób można ominąć kolejkę.

   Od środy 1. czerwca wstęp na kompleks basenowo rekreacyjny będzie już płatny. Dostaniemy się na obiekt poprzez bramki główne, oraz dodatkowo – w weekendy – od strony parkingu. Od 24 czerwca kasa biletowa od strony parkingu będzie czynna codziennie w godzinach 10-16.

   Szczecińska Majorka będzie czynna przez 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-19, w piątki, soboty i niedziele do godziny 20 - przez czerwiec i lipiec. Od sierpnia codziennie, włącznie z weekendami, w godzinach 10-19 

   Bardzo łatwo można ominąć kolejki, które zdarza się, powstają przy wejściu na kompleks. Wystarczy zainstalować aplikację Mobilna Karta Miejska Szczecin i za jej pośrednictwem kupić bilet.

   - Można będzie to zrobić na bieżący dzień lub… na dwa kolejne dni - informuje Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Codziennie dostępnych będzie 2 tysiące takich wejściówek, które uprawniają do wejścia bez stania w kolejce do kasy. Przy bramce przy parkingu oraz przy kasach głównych stał będzie ochroniarz do którego będzie można podejść, pokazać do zeskanowania bilet i wejść bez problemu na teren.

   Na Arkonce, oprócz basenów, jest mnóstwo innych atrakcji. Są: korty do tenisa i badmintona, miejsca do grillowania, plac zabaw, siłownia pod chmurką, leżaki, hamaki, sztuczna plaża, boiska do plażowej piłki siatkowej czy cieszący się bardzo dużą popularnością wśród młodzieży skatepark.

   Dostępny jest również parking na 200 samochodów. Za każdą godzinę zapłacimy 2 złote. Bilet normalny na Arkonkę to kwota 16 złotych, bilet ulgowy – 8 złotych. Jest także możliwość wykorzystania Szczecińskiej Karty Rodziny.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!