Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Nowe chodniki i miejsca postojowe na północy Szczecina

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Nowe chodniki i miejsca postojowe na północy Szczecina
   chodnik.jpeg
   chodnik_1.jpeg
   chodnik_2.jpeg
   chonik_3.jpeg
   schody.jpeg

   Udogodnienie dla pieszych pojawiło się na ulicy Szosa Polska i Ogrodniczej. Także w tej okolicy powstało 26 stanowisk dla aut.

   Modernizacja chodnika w ciągu ul. Szosa Polska na odcinku od ul. Nehringa do ul. Ogrodniczej prowadzona była w ramach rozszerzenia umowy na bieżące utrzymanie.

   - Początek zlokalizowany jest na wysokości istniejącego placu betonowego przed budynkiem handlowym, a koniec przy przejściu dla pieszych za skrzyżowaniem z ul. Ogrodniczą - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM. - Chodnik znajduje się w pasie zieleni pomiędzy jezdnią, a ogrodzeniami przyległych posesji. W ramach prac przebudowano także istniejące schody i zjazdy do posesji.

   Piesi mogą również korzystać z nowego ciągu na ulicy Ogrodniczej. Tam wybudowanych zostało także 26 miejsc postojowych w postaci zatok parkingowych. Zadanie zrealizowane jest po południowej stronie ulicy Ogrodniczej, na odcinku od ul. Górnej do ul. Dzwonkowej;

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!