Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Nowa odsłona projektu Pytania o Szczecin

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Nowa odsłona projektu Pytania o Szczecin

   Ciekawostki, nieznane fakty, unikatowe opinie, wyjątkowi gości. To nowa odsłona projektu Pytania o Szczecin, który skierowany jest przede wszystkim do młodzieży z naszego miasta. Na początek materiały na temat „Dumy Pomorza”.

   -  21 kwietnia 1948 roku powstała Pogoń Szczecin – najważniejsza piłkarska drużyna naszego miasta - mówi Dariusz Sadowski z Centrum Informacji Miasta. - Z okazji 76. urodzin klubu przygotowaliśmy sześć krótkich filmów na temat granatowo-bordowych.

   Zwiastun produkcji można zobaczyć na Facebooku Pytania o Szczecin.

   Poza tym, jeszcze w tym roku w ramach cyklu Pytania o Szczecin powstaną materiały o m.in.: nalocie dywanowym, katastrofie tramwajowej na ul. Wyszaka i tragicznym wypadku podczas defilady w 1962 roku.

   Pierwsze materiały z okazji 76. urodzin Pogoni Szczecin zostaną opublikowane w najbliższy weekend na Facebooku. W przyszłym tygodniu wszystkie filmy można będzie znaleźć także na stronie: pytaniaoszczecin.szczecin.eu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!