Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Nowa odsłona Mobilnej Karty Miejskiej Szczecin

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Platforma ma nowy, intuicyjny interfejs i rozszerzony zakres funkcjonalności obejmujący nie tylko sprzedaż biletów, ale również część informacyjną, której brakowało w starej wersji. Jej celem jest budowanie społeczności wokół usług miejskich oraz ułatwienie dostępności każdej z nich. Nowa odsłona Mobilnej Karty Miejskiej Szczecin to wersja, która zastąpi dotychczasową MKM Szczecin, działającą w mieście od 2017 r.

   Nowości w Mobilnej Karcie Miejskiej Szczecin to m.in. bieżące informacje na temat nadchodzących wydarzeń w mieście. To także najważniejsze informacje, w tym aktualizacje dotyczące funkcjonowania transportu publicznego (Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie) i szybki dostęp do aktualnego rozkładu jazdy transportu publicznego (według przystanków).

   Kolejne nowości to możliwość zakupu Szczecińskiej Karty Turystycznej za pośrednictwem aplikacji oraz informacje dotyczące zniżek.

   -  Bywalcy kąpielisk Dąbie oraz Arkonka uzyskają możliwość uzyskania 10 proc. zniżki przy zakupie biletów z użyciem kodu rabatowego z butelkomatów, a także lista ważnych miejsc w mieście, w tym atrakcji turystycznych, miejsc wypoczynku i rekreacji - informuje Kacper Reszczyński z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. - Osoby korzystające z części informacyjnej aplikacji nie będą musiały się rejestrować, natomiast dla osób korzystających z zakupu rejestracja została uproszczona do minimum.

   Wszyscy obecni użytkownicy starej wersji Mobilnej Karty Miejskiej Szczecin mogą z łatwością przenieść swoje bilety okresowe (ZDiTM) do nowej aplikacji. W tym celu należy założyć konto w nowej aplikacji, a następnie w zakładce "Ustawienia" wykorzystać funkcję "Migracja biletów". Użytkownik zostanie poproszony o wskazanie danych logowania wykorzystywanych w starej wersji Mobilna Karta Miejska Szczecin, jeśli dane będą poprawne nastąpi migracja biletów okresowych, które będą dostępne w nowej aplikacji.

   Wszystkie bilety jednorazowe, które użytkownicy posiadają w starej wersji aplikacji będzie można wykorzystać w najbliższych miesiącach, ponieważ aplikacja będzie jeszcze funkcjonować przez okres co najmniej trzech – czterech miesięcy.

   Pobierz:

   Mobilna Karta Miejska Szczecin – Aplikacje w Google Play

   MKM Szczecin 2.0 on the App Store (apple.com)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!