Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Niemal 90 dni doskonałej zabawy. Ostatni weekend na lodowisku

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Niemal 90 dni doskonałej zabawy. Ostatni weekend na lodowisku

   Mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że już za tydzień będzie marzec i usilnie wyczekujemy wiosny. Zła natomiast, że dobiega końca sezon na lodowisku… ale i tak mamy dla Was cenną niespodziankę.

   Przed nami ostatni weekend szaleństwa na lodowisku szczecińskiej Netto Areny. Choć na statystyki przyjdzie jeszcze czas – już teraz chcemy podziękować Państwu za doskonałą frekwencję.  Przygotowaliśmy więc kolejną, i to jeszcze w tym sezonie, niespodziankę.

   - W dwa ostatnie dni, czyli w poniedziałek i wtorek (po feriach), za wstęp zapłacimy 10 złotych mniej, a minuty na karnetach zostaną podwojone - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Rabat nie dotyczy sprzętu oraz pomocy nauki jazdy.

   W poniedziałek 27 lutego jesteśmy czynni w godzinach 16:00 - 21:00 (19:00-19:30 przerwa na czyszczenie), a we wtorek 28.02 w godz. 17:30 - 21:00 (19:00-19:30 przerwa na czyszczenie).

   No ale jeszcze przed nami weekend. Zapraszamy w godzinach 10 do 22. Za bilet wstępu za bilet normalny godzinny zapłacimy 20 złotych, za bilet ulgowy 15 złotych.

   Do zobaczenia w naszej "krainie lodu" :)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!