Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   NGOsy podsumują kadencję

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   NGOsy podsumują kadencję

   Przypominamy. Już 2 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się walne spotkania organizacji pozarządowych, podczas którego podsumowana zostanie kończąca się kadencja obecnej Rady Działalności Pożytku Publicznego i wybrani nowi przedstawiciele.

   - Ideą spotkania jest nie tylko omówienie zrealizowanych działań, ale również wspólna analiza potrzeb i wyzwań w obszarze współdziałania organizacji pozarządowych, samorządu i zaangażowanych społecznie mieszkańców Szczecina – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrekotr Biura Dialogu Obywatelskiego. – Zapraszamy przedstawicieli NGOsów do udziału w spotkaniu i zgłaszania kandydatur do Rady Działalności Pożytku Publicznego. 

   Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2022 roku o godz. 17.00 w nowej formule i będzie miało charakter hybrydowy – oznacza to, iż będzie można  dokonać wyboru sposobu uczestnictwa ( czynny udział osobiście (Sala Sesyjna Rady Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1), czynny udział on-line, bierny udział jako obserwator). Na zgłoszenia czekamy do 20 maja.

   Więcej:

   https://bip.um.szczecin.pl/chapter_50623.asp?soid=0560014957AE456D9FC3F47AB65BE39F

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!