Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Najcenniejsze skarby ziemi

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Najcenniejsze skarby ziemi

   Przed nami kolejna edycja Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Szczecina.

   Wydarzenie przyciąga koneserów pięknych kamieni i skamieniałości nie tylko z terenu Szczecina ale całego regionu.

   Są piękne, nieoczywiste, proces ich powstawania jest skomplikowany i czasochłonny, mienią się setkami barw i odcieni, przyciągają wzrok i podsycają pragnienie posiadania – drogocenne kamienie i minerały oprawione w pierścionki, kolczyki, bransolety i sznury korali będzie można podziwiać i kupić podczas najbliższej Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości, która odbędzie się w weekend 4 – 5 lutego 2023 r. w Netto Arenie przy ul. Władysława Szafera 3/5/7, od 10.00 do 18.00.

   Będzie to okazja by kupić elegancki i wartościowy prezent oraz zdobyć wiedzę na temat minerałów i szlachetnych darów natury wydobytych z wnętrza ziemi.

   – Giełda przyciąga zarówno znawców i miłośników minerałów, jak i entuzjastów ceniących urok wyjątkowej biżuterii. To okazja, by spotkać kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów z kraju i zagranicy, z którymi można porozmawiać i zgłębić wiedzę na temat ich kolekcji, a także zobaczyć okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne. Wystawcy zaprezentują też skamieniałości, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne, rękodzieło artystyczne, oryginalne wyroby jubilerskie i unikatowe ozdoby – mówią organizatorzy wydarzenia.

   Giełda została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Szczecina.

   Więcej informacji na temat giełdy można znaleźć na stronie www.geoexpo.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!