Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Miasto chce wyjaśnień ws. dostaw ciepła

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Miasto chce wyjaśnień ws. dostaw ciepła

   Szczecin wchodzi w sezon grzewczy, i choć wydawało się, że awarie elektrociepłowni należących do PGE, do których dochodziło w ubiegłych latach, to już przeszłość, okazuje się, że dostawcy ciepła nadal mają problem z zapewnieniem regularnych dostaw ciepłej wody i ogrzewania do szczecińskich mieszkań.

   Szczecińska Energetyka Cieplna,  która jest odpowiedzialna  m. in. za przesył ciepła ze szczecińskich elektrociepłowni do mieszkań poinformowała o występujących w tym zakresie ograniczeniach, co ma wynikać z braku dostaw z dwóch elektrociepłowni należących do PGE.  

   - W związku z tym, prezydent miasta wystąpił do SEC z prośbą o szczegółowe wyjaśnienia i przedstawienie aktualnej sytuacji w zakresie przygotowania do nadchodzącego sezonu grzewczego oraz potencjalnych zagrożeń - mówi Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. - Ich analiza pozwoli na określenie potrzeb i koniecznych działań w tym obszarze.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!