Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   LV zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   LV zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Przed nami ostatnia tegoroczna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.

   W trakcie LIV zwyczajnej sesji Rady Miasta Szczecin, która odbędzie się we wtorek 12 grudnia, radni zajmą się między innymi tematami dotyczącymi budżetu Miasta Szczecin na 2024 rok, miejscowych planów zagospodarowania oraz pozumień międzygminnych w zakresie realizacji zadań z zakresu publicznego transportu zbiorowego.

   Ponadto, rozpatrzone zostaną również uchwały dotyczące:

   - przekształcenia placówek oświatowych m.in. poprzez zmianę ich lokalizacji,

   - dotacji na cele konserwatorskie,

   - Miejskiego programu przeciwdziałania przemocy domowej i ochrony osób doznających przemocy domowej w Szczecinie na lata 2024-2028 oraz Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Szczecin na lata 2024-2025.

   Szczegółowe informacje dotyczące porządku obrad, a także poszczególnych uchwał, nad którymi 12 grudnia br. pochylą się radni znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!