Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Lodowisko przy Netto Arenie: W drugi tydzień ferii także śmigamy

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Lodowisko przy Netto Arenie: W drugi tydzień ferii także śmigamy

   Zimowa zabawa trwa w najlepsze. Każdego dnia na odwiedzjących taflę przy ulicy Szafera będą czekać odjazdowe atrakcje. Zapraszamy już od poniedziałku na wspólne ferie.

   Przypominamy, że na czas ferii na Lodowisku przy Netto Arenie wprowadzone zostały dodatkowe, bezpłatne atrakcje. Każdego dnia na tafli pojawią się instruktorzy lub animatorzy, którzy organizują czas wszystkim maluchom – sprawnościowe konkursy, disco lodowisko, quizy i dużo ruchu. Nie brakuje także zajęć z profesjonalnymi instruktorami, którzy uczą każdego jak stawiać pierwsze kroki na lodzie. A już w poniedziałek  pierwsi goście, którzy odwiedzą naszą ślizgawkę mogą liczyć na kubek gorącej czekolady lub innego ciepłego napoju.

    

    

   Plan atrakcji w czasie ferii:

   poniedziałek - dla pierwszych 40 osób gorący napój lub przekąska do odebrania w gastronomii dostępnej na terenie Lodowiska

   wtorek- 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami

   środek 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami

   czwartek 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami

   piątek 11.00-13.00 „Disco Lodowisko” animacje dla dzieci

   Na odwiedzających czeka ślizgawka o łącznej powierzchni prawie 1000 m kw. Na miejscu znajdują się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. Dla wygody klientów na obiekcie działa elektroniczny pomiar czasu, co oznacza, że korzystający z lodowiska będą mogli wykorzystać swój czas co do minuty, a i w dowolnym momencie zrobić sobie przerwę i napić się ciepłej czekolady.

   W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne i rodzinne:

   WEEKENDY ŚWIĘTA FERIE

   • Bilet normalny 22 zł/60 min
   • Bilet ulgowy 17 zł / 60 min
   • Bilet na tury rodzinne ( 2 DZIECI + 2 DOROSŁYCH) 60 min – 65 zł

    

    

   Godziny otwarcia Lodowiska w czasie ferii

   15-28.01.2024 10:00-22:00

   Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil na Facebooku Lodowisko przy Netto Arenie i stronę www.netto.arenaszczecin.eu/lodowisko/.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!