Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Kup kalendarz, pomóż psiakom

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   1a.jpg
   2a.jpg

   W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie dostępny jest kolejny schroniskowy kalendarz na rok 2023. Łączy promocję adopcji psów z promocją najpiękniejszych miejsc naszego miasta.

   W tym roku, podopieczni schroniska pozowali m.in. na tle przebudowanego Teatru Letniego, nowego Stadionu Pogoni, Morskiego Centrum Nauki czy też w Parku Kasprowicza.

   - Koszt nabycia kalendarza wynosi min. 50 zł - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Jego dystrybucja odbywa się w siedzibie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 247 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 lub poprzez wpłatę bezpośrednio na konto Schroniska z dopiskiem "kalendarz 2023": BANK PEKAO BP SZCZECIN, NR KONTA: 20 1020 4795 0000 9302 0332 3599.

   Całość zebranych w ten sposób środków finansowych zostanie przeznaczona na zakup karmy i innych materiałów dla podopiecznych schroniska.
   Zapraszamy!

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!