Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Kto zostanie nowym Ambasadorem Szczecina?

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Kto zostanie nowym Ambasadorem Szczecina?

   Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zgłaszać kandydatury w ramach tegorocznej edycji honorowego tytułu „Ambasador Szczecina”. Dotychczas wpłynęło dziewięć zgłoszeń.

    

   Chodzi o osobę lub grupę osób, których osiągnięcia przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Szczecina w kraju i za granicą. Zgłoszone mogą być również instytucje, bądź obiekty ruchome takie jak pojazdy, statki, żaglowce, itp., których działalność i wizerunek promują Szczecin.

   - Zgłoszeń można dokonywać za pomocą wniosku, który jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz w dziale informacji Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta - informuje Dariusz Sadowski z Centrum Informacji Miasta.

   Wypełniony wniosek można przesłać pocztą pod adres: Urząd Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, lub wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy: boi@um.szczecin.pl.

   - Jednocześnie znamy już mieszkańców, którzy wejdą w skład Kapituły honorowego tytułu Ambasador Szczecina. To Krzysztof Tarasiuk, Michał Kulik oraz Milena Bauza - dodaje Dariusz Sadowski.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!