Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Kto odmieni fragment parku?

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Kto odmieni fragment parku?

   Zakład Usług Komunalnych ponownie ogłosił przetarg na rewitalizację części parku im. Jana Kasprowicza.

   Chodzi konkretnie o rejon ulic Juliusza Słowackiego, Zacisznej i Piotra Skargi. Pomysł na zmianę wizerunku tego miejsca został zapisany w projekcie do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego i wygrał w głosowaniu mieszkańców. Teraz czas na realizację.

   Do zadań wykonawcy należeć będzie m.in. przebudowa istniejącej, zniszczonej alejki, remont schodów terenowych i murków, ustawienie elementów małej architektury. Na wskazanym terenie ma powstać także duży plac zabaw. Cały zakątek będzie oświetlony czternastoma zupełnie nowymi lampami parkowymi. Nie obędzie się także bez dodatkowej zieleni. Pojawią się drzewa, krzewy ozdobne oraz krzewy i byliny przyjmujące nadmiar wody. Ponieważ mówimy o terenie zabytkowym, wszystkie założenia do projektu były ustalane z konserwatorem zabytków.

   Firmy zainteresowane realizacją zadania pn. Rewitalizacja parku im. Jana Kasprowicza - I etap, mogą składać swoje oferty na Platformazakupowa.pl do 27 lipca, do godz. 9.00.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!