Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Konkurs na Szkolne Strefy Harmonii przedłużony do 25 maja

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Konkurs na Szkolne Strefy Harmonii przedłużony do 25 maja

   To już ostatnie chwile dla szkół z województwa na wzięcie udziału w konkursie Filharmonii na koncepcje Szkolnych Stref Harmonii. Wystarczy opisać swoje pomysły na stworzenie miejsca w szkole pełnego ciszy, relaksu i dobrych dźwięków, a szkoły z najciekawszymi pomysłami zostaną nagrodzone i wsparte w realizacji pomysłów. Na zgłoszenia czekamy do 25 maja!


   Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

   Szkolna Strefa Harmonii to miejsce, w którym uczniowie i nauczyciele mogą schronić się od hałasu, znaleźć ciszę, odpoczynek, czy piękną muzykę. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody. Dzięki Partnerom wydarzenia najciekawsze pomysły otrzymają nagrody rzeczowe, takie jak voucher podarunkowy do wykorzystania w Galerii Kaskada. Firma Agnella podaruje nagrodzonym szkołom dywany tkane z najlepszych surowców, wykonane z troską o najwyższą jakość wykonania i wyrafinowane wzornictwo. Firma Foonka wręczy poduchy, których wykonanie nawiązuje do tradycji i natury, a wzory przywołują na myśl odpoczynek na łonie natury.

   Zwycięska koncepcja zostanie nagrodzona przez partnera kampanii, firmę Ecophon, dodatkową nagrodą w postaci wsparcia merytorycznego w wyciszeniu przestrzeni oddanej na użytek szkolnej strefy harmonii.

   Przewidziana jest także nagroda specjalna za koncepcję na „Dobry dzwonek“ czyli dzwonek szkolny, który nie podnosi poziomu stresu, nie jest głośny i sprawia, że z przyjemnością wracamy na lekcje. Może to być dzwonek zainspirowany np. dźwiękami natury, muzyką, ciszą lub ogólny koncept, który w ciekawy sposób zaznacza czasowy podział zajęć w szkołach.

   Zwycięzcy staną się również honorowymi partnerami kampanii Słyszę Dobre Dźwięki.

   TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ: 25.05.2023
   OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 4.06.2023 podczas koncertu rodzinnego „Sąsiedzi“, odbywającego się w ramach III edycji festiwalu Słyszę Dobre Dźwięki.

   Szczegóły, regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na sdd.filharmonia.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!