Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Kolorowy orszak dotarł do Straży Miejskiej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Kolorowy orszak dotarł do Straży Miejskiej
   Orszak 1.jpeg
   orszak 2.jpeg
   Orszak 3.jpeg
   Orszak 4.jpeg
   Orszak 5.jpeg
   Orszak 6.jpeg
   Orszak.jpeg

   W pierwszy dzień wiosny z niespodziewaną wizytą na Komendę Straży Miejskiej przybyły dzieci z ze Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Romera.

   Barwny, roześmiany korowód składał się z uczniów klas początkowych, klasy 0a i 2a, które wyruszyły na poszukiwanie wiosny. Dzieci odwiedziły Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej, Publiczne Przedszkole nr 75, Straż Miejską i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Państwowej Straży Pożarnej na Klonowica.

   - Jak się dowiedzieliśmy, uczniowie przeszli łącznie przez osiedle 6 km rozdając przechodniom kolorowe motyle - mówi st. insp. Joanna Wojtach, Rzecznik Straży Miejskiej Szczecin. - Strażniczki szkolne z Referatu Profilaktyki, chociaż zaskoczone tymi niezapowiedzianymi odwiedzinami stanęły na wysokości zadania i z wielką radością przywitały miłych gości.

   Na ich powitanie, sygnalizowane skoczną muzyką przybył Strażnik Gryfuś, który częstował uczniów słodyczami. Pozostałe panie strażniczki dla każdego przybyłego ucznia skręcały figurki z balonów i obdarowywały maluchów. Jest to szkoła, z która profilaktyczki ze Straży Miejskiej współpracują od lat, zatem w najbliższym czasie zapewne wpadną tam z rewizytą na zajęcia, jeśli dyrekcja placówki będzie miała takie życzenie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!