Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Kolorowy orszak dotarł do Straży Miejskiej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Kolorowy orszak dotarł do Straży Miejskiej
   Orszak 1.jpeg
   orszak 2.jpeg
   Orszak 3.jpeg
   Orszak 4.jpeg
   Orszak 5.jpeg
   Orszak 6.jpeg
   Orszak.jpeg

   W pierwszy dzień wiosny z niespodziewaną wizytą na Komendę Straży Miejskiej przybyły dzieci z ze Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Romera.

   Barwny, roześmiany korowód składał się z uczniów klas początkowych, klasy 0a i 2a, które wyruszyły na poszukiwanie wiosny. Dzieci odwiedziły Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej, Publiczne Przedszkole nr 75, Straż Miejską i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą Państwowej Straży Pożarnej na Klonowica.

   - Jak się dowiedzieliśmy, uczniowie przeszli łącznie przez osiedle 6 km rozdając przechodniom kolorowe motyle - mówi st. insp. Joanna Wojtach, Rzecznik Straży Miejskiej Szczecin. - Strażniczki szkolne z Referatu Profilaktyki, chociaż zaskoczone tymi niezapowiedzianymi odwiedzinami stanęły na wysokości zadania i z wielką radością przywitały miłych gości.

   Na ich powitanie, sygnalizowane skoczną muzyką przybył Strażnik Gryfuś, który częstował uczniów słodyczami. Pozostałe panie strażniczki dla każdego przybyłego ucznia skręcały figurki z balonów i obdarowywały maluchów. Jest to szkoła, z która profilaktyczki ze Straży Miejskiej współpracują od lat, zatem w najbliższym czasie zapewne wpadną tam z rewizytą na zajęcia, jeśli dyrekcja placówki będzie miała takie życzenie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!