Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Kino na leżakach: Patch Adams nad Stawem Brodowskim

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Kino na leżakach: Patch Adams nad Stawem Brodowskim

   Przed nami kolejna szansa na wzięcie udziału w seansie kinowym w bardzo nietypowym, jednocześnie klimatycznym otoczeniu. Tym razem Kino na leżakach zawita na Staw Brodowski.

   Seans odbędzie się w najbliższy czwartek - wcześniej niż zwykle, bo już o godzinie 21:00. Obejrzymy wtedy amerykańską produkcję "Patch Adams" z Robinem Williamsem w roli głównej.

   Film opowiada o tytułowym Patchu, który po nieudanej próbie samobójczej zakończonej pobytem w szpitalu psychiatrycznym postanawia zostać lekarzem. Niekonwencjonalne podejście do zawodu przysparza mu tyle samo przyjaciół, co wrogów.

   - Podczas seansu zapewniamy 100 leżaków oraz koce. Wstęp jest oczywiście bezpłatny, a w razie deszczu gwarantujemy uczestnikom przeciwdeszczowe peleryny - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Jednocześnie szykujemy się do kolejnych seansów, które odbędą się w różnych dzielnicach Szczecina.

   11 sierpnia - 21:00 - polana sportowa na Skolwinie, przy ul. Orłowskiej - Iluzja (Francja/USA, 2013)

   25 sierpnia - 21:00 - Wyspa Grodzka - Mój przyjaciel Hachiko (USA, Wielka Brytania, 2009)

   01 września - 20:30 - Osiedle Kasztanowe/ boisko do koszykówki - Szkoła życia (USA, 2013)

   08 września - 20:30 - Plac Jakuba Wujka -Narodziny gwiazdy (USA, 2018)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!