Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   29°

   Kapu Kap w Klubie Delta

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Kapu Kap w Klubie Delta

   „Kapu kap” to pierwszy spektakl, który stworzyła Głowa mała. Już bardzo wielu małych widzów wspólnie zaśpiewało „Deszcz szumi, deszcz kapie...”, wrzucając kolorowe pomponiki do tęczowych wiaderek czy chowając się pod parasolkami.

    

   Występ już 2 marca (sobota) o godzinie 10.30. Bilety w cenie 20 zł do nabycia: na stronie https://www.biletomat.pl/bilety/kapu-kap-szczecin-27825/

   „Kapu kap” to przedstawienie dla najmłodszych (dzieci już od 1. roku życia) – oparte na zabawie przedmiotami codziennego użytku, w prosty i zabawny sposób prezentuje zjawisko, jakim jest deszcz.

    

   Opinie widzów:

   Przedstawienie było fenomenalne! I mój maluch zazwyczaj wszędzie biegający patrzył oczarowany i mój starszak również! - Sandra, mama dwójki maluszków.

    

   To fajna opowieść o tym, co w otaczającym nas, dosłownie na wyciągnięcie małej rączki, świecie, fascynuje najbardziej – szczególnie na samym początku naszego życia. Dla maluszków to także świetna zabawa, a dla rodziców kilkanaście minut wytchnienia i możliwość zanurzenia się w ten dziecięcy, niewinny i jeszcze nieodkryty świat. Najmłodszych i tych najmniejszych widzów zjednać sobie jest najtrudniej, a dziewczynom udało się to znakomicie - Magdalena, mama Jeremiego. 

    

   Po spektaklu organizatoirzy zapraszają dzieci do wspólnej zabawy rytmiczno-muzycznej.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!