Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   III zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   III zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

   Przed nami ostatnia przed wakacjami zwyczajna sesja Rady Miasta. Podobnie jak wcześniej, również i to posiedzenie będzie można śledzić za pomocą Internetu.

   Podczas wtorkowego posiedzenia, którego początek zaplanowano na godzinę 10.00, szczecińscy radni między innymi przystąpią do sporządzenia planu ogólnego miasta Szczecin oraz zajmą się ustaleniem opłat za przewóz osób w ramach biletu wspólnego Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

   Ponadto, radni podejmą również decyzje w sprawie tematów dotyczących:

   - wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości gruntowych,

   - wysokości opłaty za pobyt w Szczecińskim Centrum Profilaktyki Uzależnień - Dział Pomocy Osobom Nietrzeźwym-Izba Wytrzeźwień,

   oraz

   - zwolnienia z opłat za przejazdy środkami komunikacji miejskiej uczestników 45. PKO Półmaratonu Szczecin i Biegu Na 10 km oraz 10. Nocnego Maratonu Szczecińskiego i 5. Nocnego Półmaratonu Szczecińskiego.

   Dodatkowo, w trakcie III zwyczajnej sesji Rady Miasta Szczecin odbędzie się także debata nad Raportem o stanie Gminy Miasto Szczecin za 2023 rok, rozpatrzenie sprawozdania Prezydenta z wykonania budżetu miasta za 2023 rok oraz głosowanie nad udzieleniem prezydentowi Miasta Szczecin wotum zaufania.

   Szczegółowe informacje dotyczące porządku obrad, a także poszczególnych uchwał, nad którymi już 18 czerwca br. pochylą się radni znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!