Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   III nadzwyczajna sesja Rady Miasta: Szczecin - Ukrainie

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   III nadzwyczajna sesja Rady Miasta: Szczecin - Ukrainie

   Podjęcie formalnych kroków związanych z pomocą uchodźcom uciekającym przed wojną z Ukrainy, potwierdzenie zerwania współpracy między Szczecinem a rosyjskim Murmańskiem oraz wystąpienie Konsula Honorowego. Przed nami III nadzwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin.

   Początek środowego (9 III br.) posiedzenia zaplanowano na godzinę 11.00. W jego trakcie, podjęty zostanie również m.in. temat zmiany uchwały w sprawie opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Miasto Szczecin i określenia osób uprawnionych do korzystania z bezpłatnych i ulgowych przejazdów oraz zasad taryfowych. Pozwoli to na wprowadzenie w życie zwolnienia z opłat za przejazdy komunikacją miejską uchodźców, którzy przybywają do stolicy Pomorza Zachodniego.

   Szczegóły dotyczące porządku obrad oraz poszczególnych uchwał znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.

   Podobnie jak w przypadku zwyczajnych sesji Rady Miasta, również i dzisiejsze posiedzenie wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić za pomocą transmisji internetowej, która będzie dostępna w serwisie YouTube.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!