Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   GPR dla Szczecina: Ruszają konsultacje

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   GPR dla Szczecina: Ruszają konsultacje

   Rozmowy z mieszkańcami, prezentacje, zbieranie uwag, tak w skrócie przedstawia się plan konsultacji jednego z najważniejszych szczecińskich dokumentów.

   Prace nad „Gminnym Programem Rewitalizacji Gminy Miasto Szczecin na lata 2024-2034” wkroczyły w decydujący etap: projekt dokumentu jest gotowy, a jego treść zostanie gruntownie przekonsultowana z mieszkańcami.

   - Zaawansowane prace nad projektem programu trwają już prawie rok – mówi Olga Wasieńko - Stefanowska, kierownik Biura Rewitalizacji UM.  – W tym czasie odbyliśmy szereg spotkań i rozmów na temat zadań i założeń programu, których efektem jest lista ponad 100 działań
   i inwestycji, planowanych do realizacji na obszarze rewitalizacji.

   W projekcie programu znajdują się różnorodne przedsięwzięcia, od małych obywatelskich inicjatyw po wielkie inwestycje z szansą, między innymi, na dofinansowanie z Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Konsultacje dokumentu potrwają do 31 marca 2024 r., do godz. 15.00.

   W konsultacjach można wziąć udział poprzez:

   • zapoznanie się z projektem programu na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin pod adresem http://konsultuj.szczecin.pl oraz złożenie uwag na temat projektu programu z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego na adres e-mail: sekretariat-br@um.szczecin.pl
   • otwarte spotkania konsultacyjne z mieszkańcami każdego z podobszarów, których szczegółowe terminy oraz miejsca zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin http://konsultuj.szczecin.pl, co najmniej na 14 dni przed wyznaczonym terminem pierwszego spotkania;
   • eksperckie dyżury telefoniczne, których terminy zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin http://konsultuj.szczecin.pl.

    

   Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem i udziału w dyskusjach!

    

   Więcej informacji, projekt dokumentu oraz formularze konsultacyjne dostępne na stronie:

   https://konsultuj.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!