Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   GPR dla Szczecina: Ostatnie dni na zgłoszenia

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   GPR dla Szczecina: Ostatnie dni na zgłoszenia

   Przypominamy. Tylko do 25 września można zgłosić swój pomysł na działanie bądź przedsięwzięcie w obszarze rewitalizacji. Bądź aktywny, realizuj swoje pomysły, zmieniaj Szczecin.

   Autorzy projektów, które znajdą się na liście zadań realizowanych w ramach tworzonego obecnie Gminnego Programu Rewitalizacji dla Szczecina będą mieli możliwość aplikowania o środki finansowe na ich realizację z Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego na lata 2021-2027 – w wybranych działaniach premiowane będą projekty realizowane na obszarach rewitalizacji wskazanych w Gminnym Programie Rewitalizacji.

   Przedsięwzięcie powinno być realizowane na obszarze rewitalizacji. W wyjątkowych sytuacjach przedsięwzięcie może być realizowane poza obszarem rewitalizacji, jednak odbiorcą końcowym przedsięwzięcia muszą być mieszkańcy obszaru rewitalizacji.

   Podmiot, który planuje realizację działań na obszarze rewitalizacji, może złożyć do 25 września 2023 r. propozycję przedsięwzięcia wypełniając kartę projektu. (.docx - 7MB)  Propozycje należy przesłać do Urzędu Miasta Szczecin w formie elektronicznej edytowalnej oraz skanu z podpisem na adres email: br@um.szczecin.pl.

   W przypadku wszelkich pytań dotyczących opracowania karty projektu prosimy o kontakt z Firmą Lider Projekt Sp. z.o.o – wykonawcą opracowania GPR, tel. 61 828 08 11 lub kom. 608 241 979.

   Dotacja dla NGOsów

   Przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą również aplikować o środki na realizację swoich pomysłów ramach małej dotacji. Działanie ma polegać na przygotowaniu i realizacji programu animacji społecznej i służyć mieszkańcom obszaru rewitalizacji. Pula środków wynosi 40 000,00 zł. Jednorazowo wysokość dotacji nie może przekroczyć 10.000 zł.

   Poznaj obszar rewitalizacji:

   https://bip.um.szczecin.pl/chapter_131386.asp?soid=CF66293A9C7343B38F25FCED224613B5

   Zobacz mapę: www.szczecin.pl/obszarrewitalizacja

   Zadanie będzie polegało na przygotowaniu i realizacji programu animacji społecznej.

   Termin realizacji zadania do 31 grudnia 2023 r.

   Więcej znajdziesz na stronie witkac.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!