Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   23°

   GPR dla Szczecina: Ostatnie dni konsultacji

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   GPR dla Szczecina: Ostatnie dni konsultacji

   Mieszkańcy obszaru rewitalizacji oraz zainteresowani tematem powstającego w naszym mieście Gminnego Programu Rewitalizacji mogą złożyć swoje uwagi do projektu dokumentu tylko do 19 kwietnia. Zapraszamy!

    

   Przypominamy. Prace nad „Gminnym Programem Rewitalizacji Gminy Miasto Szczecin na lata 2024-2034” wkroczyły w decydujący etap: projekt dokumentu jest gotowy, a jego treść jest obecnie konsultowana z mieszkańcami. W projekcie programu znajduje się ponad 100 działań i inwestycji, planowanych do realizacji na obszarze rewitalizacji, od małych obywatelskich inicjatyw po wielkie inwestycje z szansą, między innymi, na dofinansowanie z Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 2021-2027.

    

   - Konsultacje dokumentu potrwają do 19 kwietnia 2024 r., do godz. 15.00 - powiedziała Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta.

   Uwagi dotyczące projektu można złożyć:

   1. za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając na adres: br-sekretariat@um.szczecin.pl  
   2. w formie papierowej, osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin przy pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin w Biurze Rewitalizacji pok. 246 II p. lub wysyłając na adres: Biuro Rewitalizacji, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin.

   Projekt programu dostępny jest na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin pod adresem http://konsultuj.szczecin.pl

   Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem!

    

   Więcej informacji, projekt dokumentu oraz formularze konsultacyjne dostępne na stronie: https://konsultuj.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!