Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   GPR dla Szczecina: Ostatnie dni konsultacji

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   GPR dla Szczecina: Ostatnie dni konsultacji

   Mieszkańcy obszaru rewitalizacji oraz zainteresowani tematem powstającego w naszym mieście Gminnego Programu Rewitalizacji jeszcze tylko do 31 marca mogą złożyć swoje uwagi do projektu dokumentu. Zapraszamy!

    

   Przypominamy. Prace nad „Gminnym Programem Rewitalizacji Gminy Miasto Szczecin na lata 2024-2034” wkroczyły w decydujący etap: projekt dokumentu jest gotowy, a jego treść jest obecnie konsultowana z mieszkańcami. W projekcie programu znajduje się ponad 100 działań i inwestycji, planowanych do realizacji na obszarze rewitalizacji, od małych obywatelskich inicjatyw po wielkie inwestycje z szansą, między innymi, na dofinansowanie z Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 2021-2027.

   - Konsultacje dokumentu potrwają do 31 marca 2024 r., do godziny 15.00 - powiedziała Sylwia Cyza-Słomska z Centrum Informacji Miasta.

   W konsultacjach cały czas można wziąć udział poprzez:

   - zapoznanie się z projektem programu na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin pod adresem http://konsultuj.szczecin.pl oraz złożenie uwag na temat projektu programu z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego na adres e-mail: sekretariat-br@um.szczecin.pl

   Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem!

   Więcej informacji, projekt dokumentu oraz formularze konsultacyjne dostępne na stronie: https://konsultuj.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!