Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Floating Arena - ruszyło zabezpieczanie wnętrza budynku

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Floating Arena - ruszyło zabezpieczanie wnętrza budynku

   Rozpoczęły się prace budowlane, które mają doprowadzić do ponownego otwarcia 50 m pływalni. W ciągu kilkunastu dni, po wewnętrznej stronie elewacji obiektu zostanie wykonane tymczasowe zabezpieczenie przeszklonej fasady.

   To doraźne działania, które mają zagwarantować bezpieczne warunki osobom korzystającym z pływalni. Tylko po uzyskaniu pozytywnej opinii od fachowców i rzeczoznawców budowlanych Floating Arena zostanie ponownie udostępniona użytkownikom.

   Jednocześnie konkretny termin otwarcia 50 m basenu w tym momencie nie jest jeszcze znany. 

   Przypomnijmy. 2 grudnia br. mocne porywy wiatru uszkodziły fragmenty blaszanych elementów krawędzi dachu Floating Areny, co w konsekwencji doprowadziło do poluzowania przeszkolonych pionowych elementów elewacji. Narożny fragment ściany zachodniej o powierzchni ok. 10 m2 uległ zniszczeniu. Do końca lutego br. na zlecenie administratora obiektu – Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji – rzeczoznawca budowlany ma przygotować ekspertyzę, na podstawie której zostaną podjęte decyzje dot. docelowego zabezpieczenia uszkodzeń.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!