Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Floating Arena – otwarcie basenu coraz bliżej

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Floating Arena – otwarcie basenu coraz bliżej

   Prace budowlane, które mają zabezpieczyć wnętrze pływalni wkraczają w decydującą fazę. Basen przygotowywany jest do ponownego otwarcia. Warunkiem koniecznym do udostępnienia użytkownikom Floating Areny jest pewność co do bezpieczeństwa obiektu. Równolegle trwają badania wody basenowej. 

   Budowa zabezpieczenia przeszkolonej fasady ma zagwarantować osobom korzystającym z pływalni powrót na basen w bezpiecznych warunkach. Należy jednak pamiętać, że prowadzone obecnie działania mają charakter tymczasowej naprawy. Decyzje dot. docelowej naprawy zostaną podjęte na podstawie ekspertyzy, która przygotowywana jest na zlecenie administratora obiektu, czyli Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji.

   O dokładnym terminie otwarcia Floating Areny poinformujemy w osobnym komunikacie, gdy prace budowalne zakończą się i zostaną zaakceptowane przez rzeczoznawcę budowlanego. Uruchomienie pływalni uzależnione jest również od otrzymania pozytywnych wyników badania próbek wody przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie. 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!