Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Festiwal "Zrobione w Szczecinie": Wyjątkowa gratka dla miłośników lokalnych produktów

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Festiwal "Zrobione w Szczecinie": Wyjątkowa gratka dla miłośników lokalnych produktów

   W ostatni weekend lutego w OFF Marinie odbędą się niezwykłe wydarzenia: pierwszy Festiwal “Zrobione w Szczecinie” oraz - jak co tydzień - Szczeciński Bazar Smakoszy. Te dwie inicjatywy łączą siły, by wspólnie promować lokalne marki.

   W weekend 24-25 lutego odbędzie się pierwszy Festiwal marki „Zrobione w Szczecinie”. Zapraszamy wszystkich do sali bocznej na piętrze OFF Mariny. Podczas dwóch dni  na wszystkich będą czekać lokalni laureaci zaszczytnej nagrody “Zrobione w Szczecinie”. Skompletowana oferta zgłoszonych marek jest naprawdę fantastyczna, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

   O szczegółach będziemy jeszcze informować.

   - Oprócz Festiwalu, równolegle w sali dużej na Szczecińskim Bazarze Smakoszy będzie okazja do zjedzenia śniadania oraz wypełnienia toreb i koszyków doskonałymi produktami. Tradycyjnie już będzie można zrobić zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających, m.in. : pieczywo, przyprawy, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, itp. - informuje Tomasz Klek, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej

   Bazar Smakoszy odbywa się w każdą niedzielę, ale tym razem w związku z Festiwalem “Zrobione w Szczecinie” odbędzie się dodatkowo w sobotę. 

   Najważniejsze informacje: 

   • 24-25 lutego 2024
   • OFF Marina, Chmielewskiego 18
   • Sobota: 10-14
   • Niedziela: 10-14
   • Wstęp i parking: 0zł

   Dojazd przez ul.Smolańską (od strony pętli Pomorzany oraz sklepu "Netto"). 

   Certyfikat “Zrobione w Szczecinie

   Znak przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się już ponad 320 podmiotów, spośród których ok 120 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie. O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. Marka ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku jest możliwość udziału w promocjach gospodarczych, organizowanych przez Szczecin oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych. Projekt w imieniu Miasta koordynuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

   Szczeciński Bazar Smakoszy

    Największe w Polsce coniedzielne wydarzenie łączące ekobazar, targ śniadaniowy i strefę designu. Przyciąga wyjątkową ofertą już od siedmiu lat. Podczas Bazaru można zaopatrzyć się w doskonałe produkty regionalne oraz inną żywnością sezonową bezpośrednio od producentów i rolników. Znaleźć tam można również pieczywo, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!