Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Festiwal Zrobione w Szczecinie. Druga odsłona

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Festiwal Zrobione w Szczecinie. Druga odsłona

   Gratka dla miłośników lokalnych produktów. Już po raz drugi w tę niedzielę odbędzie się Festiwal marki “Zrobione w Szczecinie”. Poza prezentacją wyróżnionych firm będzie możliwość zapoznania się z zasadami przyznawania znaku, bo nabór wniosków w tegorocznej edycji rusza już 1 lipca.

   Drugi Festiwal “Zrobione w Szczecinie” odbędzie się  w najbliższą niedzielę 23 czerwca br w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18. Jak za pierwszym razem wydarzenie jest organizowane wspólnie ze Szczecińskiem Bazarem Smakoszy.

   - Zapraszamy wszystkich do sali bocznej na piętrze OFF Mariny. Będą tam czekać lokalni laureaci tej zaszczytnej nagrody - oferta zgłoszonych marek jest wyjątkowa, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. - informuje Tomasz Klek, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

   Druga edycja festiwalu to również promocja koncepcji marki "Zrobione w Szczecinie". Podczas wydarzenia Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej - koordynator projektu, będzie  służyć pomocą w kwestiach informacyjnych i formalnych pod kątem najbliższego naboru, który ruszy z początkiem lipca. 

    

    

   Oprócz tego, równolegle w sali dużej na Szczecińskim Bazarze Smakoszy będzie okazja do zjedzenia śniadania oraz wypełnienia toreb i koszyków doskonałymi produktami. 

   - Będzie też kilka ciekawych niespodzianek związanych z festiwalem m.in  Zakład Fotograficzny Minifot ( zeszłoroczn laureat) przygotował wystawę zdjęć laureatów ostatniej edycji ''Zrobione w Szczecinie” dodaje Tomasz Klek.- Fotografie będzie można obejrzeć na dziedzińcu Off Mariny. Ideą było ukazanie osobowości laureatów na tle ich działalności lub produktu. 

    

   Drugi Festiwal “Zrobione w Szczecinie”: 

   Kiedy: niedziela, 23 czerwca 2024, godz.  10-14

   Gdzie: Pomorzany, OFF Marina, Chmielewskiego 18

   Wstęp i parking: 0zł

    

    

   Znak "Zrobione w Szczecinie" przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się już ponad 320 podmiotów, spośród których ok. 120 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie. O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. Marka ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe.

   Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku jest możliwość udziału w promocjach gospodarczych, organizowanych przez Szczecin oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych. Projekt w imieniu miasta koordynuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

    

   Więcej informacji:

   zrobione.szczecin.eu

   https://m.facebook.com/ARMS.SZCZECIN.EU

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!