Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Fabryka Wody: pierwszy dzień otwarcia za nami

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Fabryka Wody: pierwszy dzień otwarcia za nami
   FW-(1).jpg
   FW-(2).jpg
   FW-(3).jpg
   FW-(4).jpg
   FW-(5).jpg
   FW-(6).jpg
   FW-(7).jpg
   FW-(8).jpg
   FW-(9).jpg
   FW-(10).jpg
   FW-(11).jpg
   FW-(12).jpg
   FW-(13).jpg
   FW-(14).jpg
   FW-(15).jpg
   FW-(16).jpg
   FW-(17).jpg
   FW-(18).jpg
   FW-(19).jpg
   FW-(20).jpg

   To był długo wyczekiwany dzień. Fabryka Wody otworzyła dzisiaj oficjalnie swoje drzwi dla wszystkich mieszkańców.  Atrakcji jak i wspaniałej zabawy było co niemiara.

   Punktualnie o godzinie 9:00 rano pierwsi goście zostali wpuszczeni do wnętrza obiektu. Kolejka była spora i przed kulminacyjnym momentem, miała już kilkadziesiąt metrów długości. Na wejściu odwiedzających Fabrykę Wody przywitał Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin i życzył wszystkim dobrej zabawy.

   Już po kilku krótkich minutach pierwsze osoby zaczęły pomału wypełniać strefę basenową. Wodospady szumiały, z każdą kolejną osobą wchodzącą i wychodzącą z basenu woda leniwie przelewała się z niecki na posadzkę. Ruszyły zjeżdżalnie. Tak jak frekwencja tak i pogoda dzisiaj dopisała. Rozgrzane słońce coraz bardziej kusiło do tego, aby wskoczyć do chłodnego basenu w części zewnętrznej. Tam też śmigali śmiałkowie na pontonach, oraz innych dostępnych zjeżdżalniach.

   - Wraz z częścią basenową na przyjęcie gości gotowe było również edukatorium - mówi Piotr Zieliński, rzecznik prasowy spółki Fabryka Wody. - Tam pośród bloków tematycznych, mali i duzi odkrywcy poznali wiele tajemnic, które związane są z wodą.

   Oczywiście wiele działo się również w innych częściach obiektu. Sprawdzić można się było na ściance do wspinaczki. Rozegrany został turniej bowlingowy. Animacje, pokazy, konkursy, gry i zabawy odbywały się w części ogólnodostępnej. Gości przyjęło również saunarium oraz centrum spa. Jutro kolejny dzień pełen wrażeń. Do zobaczenia.

   Do godziny 19:00 Fabrykę Wody odwiedziło blisko 2 300 osób.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!