Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Druga tegoroczna edycja Szpargałka

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Druga tegoroczna edycja Szpargałka
   1 (1).jpg
   1 (9).jpg
   IMG_3503.jpg
   IMG_3506.jpg
   IMG_3510.jpg

   Już jutro, czyli w najbliższą środę, czeka nas kolejny emocjonujący dzień z Galerią Szpargałek. Charytatywne miejsce otwarte będzie w godzinach 10-17.

   Podczas styczniowej edycji udało się zebrać na charytatywne organizacje ponad 7 tysięcy złotych. Magazyny zostały bardzo mocno przerzedzone.

   - Teraz braki na półkach są już uzupełnione - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Można zobaczyć setki „nowych” przedmiotów nadających się do dalszego wykorzystania. Są: zabawki, wystrój wnętrz, narty, książki oraz wiele innych gadżetów.

   Szpargałek mieszczący się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej będzie czynny w godzinach 10-17. By zabrać dowolną rzecz do domu należy na miejscu pokazać pracownikowi dowód wpłaty na rzecz organizacji pożytku publicznego współpracującej z galerią.

   Listę organizacji można znaleźć na stronie www.ekoporty.szczecin.pl lub też na miejscu. Lista wciąż jest otwarta i mogą zgłaszać się kolejne organizacje. Przedmioty w Galerii wycenione są na punkty, gdzie jeden punkt jest równy złotówce. Za najdroższy z nich zapłacimy maksymalnie 25 złotych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!