Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Dołącz do zespołu Fabryki Wody: pracuj w gastronomii

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Dołącz do zespołu Fabryki Wody: pracuj w gastronomii

   Świetna zabawa w basenach, wypoczynek w saunarium czy zdobywanie wiedzy w edukatorium Fabryki Wody może wzmóc apetyt. W naszym obiekcie nie zabraknie przestrzeni przeznaczonych na gastronomię, w których to będzie można uzupełnić zapasy energii. Obsługą tej strefy obiektu zajmie się dedykowana kadra i to właśnie dla takich osób skierowane są aktualne oferty pracy.

    

   Barman - kelner

   Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in. przyjmowanie zamówień od klientów, prowadzenie i rozliczanie sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej czy terminala płatniczego, przygotowywanie napojów, przygotowywanie baru oraz sali do otwarcia lub zamknięcia. Szukamy osób, które mają doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej, są komunikatywne i umieją stosować profesjonalne zasady obsługi gości oraz działać według określonych standardów czy procedur. Konieczne do pracy na tym stanowisku jest posiadanie badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepid).

    

   szczegóły: Barman - kelner

    

   Kucharz/Młodszy kucharz

   Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m.in. przygotowywanie potraw zgodnie z przepisami i wytycznymi ustalonymi przez szefa kuchni, organizowanie pracy kuchni, estetyczne podawanie dań, dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych jak i utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy wraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa żywności. Szukamy osób, które mają doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza lub młodszego kucharza, potrafią pracować w zespole, są profesjonalne w wykonywaniu swoich obowiązków oraz posiadają badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczkę sanepid).

    

   szczegóły: Kucharz/Młodszy kucharz

    

   Pomoc kuchenna

   Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku będzie pomoc w przygotowywaniu posiłków zgodnie z wymaganymi standardami, dbanie o higienę, czystość i utrzymywanie porządku w kuchni, zmywanie oraz dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych. Szukamy osób, które potrafią pracować w zespole, są sumienne i profesjonalne w wykonywaniu swoich obowiązków oraz posiadają badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczkę sanepid). Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej.

    

   szczegóły: Pomoc kuchenna

    

   Co oferujemy

   Dołączenie do zespołu Fabryki Wody oznacza stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, a także benefity przewidziane regulaminem obiektu.

    

   Zgłoszenia należy wysłać na adres: kariera@fabrykawody.eu

    

   O szczegóły można również pytać dzwoniąc pod numer +48 91 506 52 90.

    

   Sprawdźcie aktualne oferty pracy, a jeśli macie dodatkowe pytania lub chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Fabryce Wody, to zapraszamy na targi pracy, które odbędą się w środę 25 października w Netto Arenie.

    

   Zobacz też:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!