Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Dołącz do Kapituły honorowego tytułu Ambasador Szczecina 2023

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Dołącz do Kapituły honorowego tytułu Ambasador Szczecina 2023

   Tylko do 20 kwietnia trwa nabór na członków gremium, które będzie miało wpływ na przyznanie prestiżowego tytuły Ambasador Szczecina.

    

   Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu zwrotnego, na adres ambasadorszczecina@um.szczecin.pl. Warunek? Trzeba być mieszkańcem Szczecina i zgłosić swój akces nie później niż 20 kwietnia br. (czwartek).

    

   Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosowanych zostanie trzech mieszkańców Szczecina, którzy wejdą w skład Kapituły.

    

    

   Jednocześnie przypominamy, że do końca maja br., trwa przyjmowanie kandydatur do tytułu Ambasador Szczecina 2023 . Może to być osoba (lub grupa osób), której osiągnięcia przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku Szczecina w kraju i za granicą. Zgłoszone mogą być również instytucje, bądź obiekty ruchome takie jak pojazdy, statki, żaglowce, itp., których działalność i wizerunek promują Szczecin.

    

   Uprawnionymi do zgłaszania kandydatur są: osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z wyłączeniem członków Kapituły, osoby prawne, oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną.

    

   Zgłoszeń można dokonywać za pomocą wniosku, który jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz w dziale informacji Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta. Wypełniony wniosek można przesłać pocztą pod adres: Urząd Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, lub wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy: boi@um.szczecin.pl.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!