Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Dni Skandynawskie 2023 coraz bliżej!

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Dni Skandynawskie 2023 coraz bliżej!

   Inkluzywność i różnorodność – drogą do sukcesu”.  To temat przewodni 9. edycji Dni Skandynawskich. W programie m.in.: networking po skandynawsku, wizyta w firmie o duńskim kapitale, a także wiele kulturalnych atrakcji. Szczególnie polecamy organizowany po raz pierwszy w historii Piknik Skandynawski.

   Przyszłość to biznes

   Dni Skandynawskie dają możliwość debaty nad nowymi wyzwaniami, a także szanse na określenie kierunków rozwoju Szczecina w kontekście polsko-skandynawskiej współpracy. W programie imprezy nie zabraknie merytorycznych rozmów m.in.: o rynku pracy widzianym zarówno z perspektywy pracodawców, jak i ludzi młodych, będących dopiero na progu swojej kariery zawodowej. Jakie są ich oczekiwania? Co mogą zaproponować im doświadczeni już przedsiębiorcy? I wreszcie… jak osiągnąć sukces? Odpowiedzi na te i inne pytanie będziemy szukać podczas tegorocznych Dni Skandynawskich.

    

   Czas na… hygge

   Obok biznesowych spotkań i dyskusji tradycyjnie już, w programie imprezy znajdą się wydarzenia dla wszystkich szczecinian, czyli m.in.: Parada i organizowany pierwszy raz Piknik Skandynawski. To znakomita okazja do dobrej zabawy i relaksu w stylu „hygge”, a także możliwość poznania kultury krajów nordyckich w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia. Wśród atrakcji m.in.: strefa chillout, gotowanie na żywo, foodtrucki, warsztaty plastyczne i muzyczne, joga oraz aktywności sportowe dla najmłodszych przygotowane przez Pogoń Szczecin.

   Co, gdzie, kiedy?

   Tegoroczne Dni Skandynawskie odbędą się w dniach 11-14 maja br. Część merytoryczna z udziałem przedstawicieli biznesu i studentów odbędzie się w Technoparku Pomerania. Pozostałe wydarzenia odbędą się w plenerze: ulicach miasta i Jasnych Błoniach oraz w miejskich instytucjach kultury.

    

   Więcej informacji na stronie: ds.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!