Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Dni Rodziny

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Dni Rodziny

   Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza w dniach 24 - 26 czerwca na Dni Rodziny. To wydarzenie które łączy w sobie trzy wyjątkowe święta jakimi są Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Dni Rodziny to trzy dni fantastycznych atrakcji, które będą odbywać się w różnych miejscach Szczecina.

   Pierwszy dzień – piątek 24 czerwca to dzień otwarty w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy al. Wojska Polskiego 51, gdzie mieszkańcy będą mogli zapoznać się z bieżącą ofertą CIR oraz z planami na jesienną ramówkę, której przedsmak zostanie zaprezentowany właśnie tego dnia. Najmłodsi otrzymają drobne upominki, a dorośli będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji z ekspertami z zakresu komunikacji, świadomego rodzicielstwa czy pieczy zastępczej. 

   Sobota i niedziela to dwa dni spotkań w plenerze. 25 czerwca od godziny 11 na Jasnych Błoniach będą dziać się niezwykle ciekawe rzeczy. W programie między innymi atrakcje ruchowe dla dużych i małych, magiczne spektakle, kraina baniek, wyprawy na nieznane dotąd lądy naszej wyobraźni i niezapomniane przygody. Wielkim finałem będzie Festiwal kolorów Holi – czyli niepowtarzalne połączenie indyjskiego święta kolorów z imprezą przy najlepszej muzyce.

   Przez cały czas trwania wydarzenia dla mieszkańców dostępny będzie także mammobus oraz stoiska organizacji wspierających przedsięwzięcie takie jak Liga Super Bohaterów, Dom Kultury 13Muz, Centrum Seniora, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Szczecin Przyjazny Rodzinie i wiele innych.

   Trzeci dzień, to spotkanie przy ognisku i wspólne pieczenie kiełbasek na Polanie Sportowej w Lasku Arkońskim. Tak spędzona rodzinna niedziela będzie idealnym podsumowaniem tegorocznych obchodów Dni Rodziny.

   Więcej na rodzina.szczecin.eu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!