Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Darmowe spacery z okazji Dnia Przewodnika

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Darmowe spacery z okazji Dnia Przewodnika

   24 lutego będziemy świętować XI Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji na mieszkańców czeka kilkanaście wycieczek połączonych ze zwiedzaniem oraz poznawaniem historii Szczecina, na które zapisy wystartują 15 lutego.

   Jak co roku miejscy przewodnicy zapraszają na obchody swojego święta i oferują bezpłatne wycieczki po historii naszego miasta. Na uczestników będzie czekać kilkanaście tematycznych tras, które odkryją ciekawe historie. Usłyszymy miejskie legendy, poznamy drugie oblicze mijanych na co dzień budynków i przeniesiemy się do przeszłości, po to, aby jeszcze lepiej poznać nasze miasto. Do wyboru będzie kilkanaście wycieczek, które będą także obejmowały wstęp do instytucji kultury oraz użytku publicznego. 

   - Zwiedzanie rozpocznie się o godzinie 11.00 na Placu Lotników. W ofercie znajdują się zarówno spacery biletowane, jak i otwarte, do których może dołączyć każdy bez uprzedniej rejestracji. Rezerwacja bezpłatnych biletów na uczestnictwo w grupach z limitowanymi wstępami do obiektów będzie dostępna online www.visitszczecin.eu. Zapisy ruszą w przyszły czwartek, 15 lutego - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia

   Organizatorami wycieczek są m.in. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!