Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Czas na Dni Skandynawskie 2022

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Czas na Dni Skandynawskie 2022

   Już jutro inauguracja Dni Skandynawskich. Eksperci i zaproszeni goście będą prowadzić dyskusje w duchu „well-being w biznesie i życiu”, bo właśnie takie jest hasło przewodnie tegorocznej imprezy. Transmisje z najważniejszych wydarzeń można będzie śledzić w Internecie.

   Inauguracja 10 maja br.

   - Przed nami dużo imprez, dużo spotkań i hybrydowych i on-line`owych, ale tez bezpośrednich. Mam nadzieje, ze każdy znajdzie cos dla siebie. – mówi Piotr Krzystek, prezydent Szczecina

   Program wydarzenia, które odbędzie się w dniach 10-15 maja br. wypełnią m.in.: webinary o zarządzaniu i biznesie, spotkania z firmami o kapitale skandynawskim, a także wiele kulturalnych atrakcji. Wybrane punkty programu będą transmitowane na Facebooku Wiadomości Szczecin. Pozostałe wydarzenia odbędą się w Urzędzie Miasta, Domu Skandynawskim, Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza oraz na ulicach miasta.

   Skandynawskie wzory

   Najważniejsze punkty programu to merytoryczne rozmowy na temat prowadzenia biznesu, rozwoju edukacji i budowania relacji wśród pracowników. To tematy, które skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Dotyczą bowiem zarówno osób dopiero wchodzących na rynek pracy, jak i tych, które w biznesie funkcjonują od lat. Inspiracją maja być przykłady firm z Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji. Część z nich z powodzeniem od lat działa również w naszym mieście.

   Inne oblicze wydarzenia

   Dni Skandynawskie to nie tylko rozmowy, dyskusje i wystąpienia prelegentów. Od lat ważną częścią przedsięwzięcia są wydarzenia kulturalne i towarzyszące. Tym razem zaplanowano m.in.: Paradę Skandynawską, czyli barwny korowód dzieci i młodzieży zwieńczony warsztatami na Placu Lotników. Oryginalnych akcentów rodem z Północy nie zabraknie także podczas Nocy Muzeów w Urzędzie Miasta, gdzie można będzie spotkać m.in…. Wikingów!

    

   Więcej informacji na stronie: ds.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!