Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Cmentarz Centralny zamknięty do odwołania

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Cmentarz Centralny zamknięty do odwołania

   W związku z porywistym wiatrem oraz szkodami, które wyrządził, Cmentarz Centralny od poniedziałku będzie nieczynny do odwołania. Decyzja ma związek z koniecznością uprzątnięcia wiatrołomów oraz zabezpieczeniem drzew, które po ostatnich dniach grożą zwaleniem.

   Od samego rana wszystkie furtki prowadzące na Cmentarz Centralny zostaną zamknięte. Przy nich znajdą się informacje o zakazie wstępu. Nie będzie także możliwości dostania się na teren nekropolii poprzez bramę główną.

   - Kierowców oraz pieszych informowała o tym będzie ochrona - mówi Andrzej Kus, rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Wyjątkiem będą jedynie ceremonie pogrzebowe. Wjadą wyłącznie samochody biorące w nich udział.

   Od samego rana na CC prowadzone będą prace porządkowe. Nekropolia zostanie ponownie otwarta wtedy, gdy nie będzie już żadnego zagrożenia dla osób odwiedzających groby najbliższych.

   Za utrudnienia przepraszamy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!