Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Certyfikat “Zrobione w Szczecinie”. Dołącz do elity!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Rusza kolejna edycja projektu “Zrobione w Szczecinie”. Już po raz ósmy można starać się o uzyskanie tego wyjątkowego certyfikatu. Nabór wniosków potrwa do końca sierpnia. Projekt w imieniu miasta koordynuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej

   Marka “Zrobione w Szczecinie”  to wyróżnienie dla najciekawszych produktów i usług. Znak przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się ponad 320 podmiotów, spośród których prawie 120 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie.

   - Certyfikat jest przyznawany przez Gminę oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta - tłumaczy Tomasz Klek, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. - Celem marki jest promowanie działań kreatywnych, gospodarczych i innowacyjnych. Poza tym certyfikat „Zrobione w Szczecinie” wzmacniania lokalną tożsamość i zwiększa lojalności klientów wobec szczecińskich marek.


   Kto może ubiegać się o certyfikat “Zrobione w Szczecinie”?

   O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. Ocenie podlegają między innymi podlegać innowacyjność produktów i usług, wysoka jakość oraz ich lokalne dziedzictwo. 

   Marka ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku jest możliwość udziału w działaniach promocyjnych prowadzonych w Szczecinie oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych.


   Gdzie i do kiedy można składać wnioski?

   Nabór potrwa do 31 sierpnia bieżącego roku. Wnioski o przyznanie marki można składać w formie elektronicznej pod adres mailowy: sekretariat@arms-szczecin.eu, przez stronę internetową www.zrobione.szczecin.eu lub w biurze Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. pod adresem: ul. Niemierzyńska 17A, 71 - 441 Szczecin, (II piętro), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Marka Zrobione w Szczecinie”. Dodatkowe informacje uzyskamy także pod numerem telefonu: 91 333 97 70.

   Szczegóły oraz listę laureatów znajdziemy na stronie: https://zrobione.szczecin.eu

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!