Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Bulwarove – idealne miejsce na rozpoczęcie wakacji

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Bulwarove – idealne miejsce na rozpoczęcie wakacji
   biegowe bulwarove (1).jpg
   biegowe bulwarove (2).jpg
   bulwarove (1).jpg
   bulwarove (2).jpg

   Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi powracamy z naszym letnim cyklem imprez na bulwarach – Bulwarove. Pierwsze wydarzenie już w weekend 25-26 czerwca.

   W tym roku spotkamy się cztery razy w ramach naszego cyklu wydarzeń. Pierwszy Bulwarovy weekend to 25-26 czerwca. Nie zabraknie darmowych animacji i warsztatów, a także biegów, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pierwsza odsłona Bulwarovego będzie przepełniona ekologią. Jak zawsze będzie można u nas wypocząć, dobrze zjeść i spędzić miło czas.

   W sobotę z samego rana wystartuje pierwszy tegoroczny Bieg nad Czystą Odrą w Szczecinie – Biegowe Bulwarove. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km.

   - Trasa została poprowadzona przez bulwary, most w kierunku Wyspy Grodzkiej i teren wokół mariny - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Każdy zawodnik biorący udział w biegu otrzyma pamiątkowy medal i będzie mógł sfotografować się na naszej ściance finiszera. Nie inaczej będzie w biegach dziecięcych. Na piersiach najmłodszych biegaczy zawisną medale, które sami zaprojektowali. Oprócz tego, na mecie dzieci będą mogły liczyć na słodkie upominki.

   Biegi to tylko jedna część naszego weekendowego wydarzenia. Przez całą sobotę i niedzielę odwiedzający bulwary mogą liczyć na masę ciekawych atrakcji.

   - W tym miesiącu postawimy na edukację ekologiczną i zwiększanie świadomości już od najmłodszych lat - mówi Celina Wołosz. - Dla dzieci przygotowane zostaną ekologiczne warsztaty z sortowania śmieci, wielkoformatowe rowerowe puzzle oraz inne gry planszowe w dużych rozmiarach. Skwer wypełni się także różnorodnymi zabawkami, które będą ogólnodostępne dla każdego dziecka. Będą kręgle, ringo, zjeżdżalnie, gigantyczne klocki i wiele innych.

   W strefie chillout będzie można wypocząć, poleżeć na leżaku, złapać nieco słońca i czerpać przyjemności z otaczającej przestrzeni. Będzie muzyczka, koce, pufy, zielone trawniki i wiele innych.

   Będąc na bulwarach zawsze warto zajrzeć na sąsiednią Wyspę Grodzką. Tam można poczuć się jak w egzotycznym raju. Palmy, piaszczysta plaża i leżaki sprawiają, że czas płynie inaczej. A i atrakcji też jest sporo. Weekendowe wieczory można spędzić w miłym muzycznym towarzystwie szczecińskich dj. Dla maluchów organizowane są gry i zabawy.

   Na Bulwarowe zapraszamy w weekend 25-26 czerwca w godz. 10.00-17.00. Partnerem wydarzenia „Biegowe Bulwarove Bieg nad Czystą Odrą” jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!