Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Bud-Gryf to nie tylko targi. Na odwiedzających czeka masa atrakcji

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Bud-Gryf to nie tylko targi. Na odwiedzających czeka masa atrakcji

   Już tylko niewiele ponad tydzień dzieli nas od rozpoczęcia największych targów budowlanych w naszym regionie Bud-Gryf & Home. Na odwiedzających czeka masa atrakcji.

   Pierwsze skrzypce będą grać wystawcy, którzy zaprezentują swoje produkty, udzielą fachowych porad oraz chętnie pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczących budowy i remontów naszych domów. Odwiedzający będą mogli zasięgnąć języka u ekspertów od fotowoltaiki, dekarzy, stolarzy, producentów okien, drzwi i rolet i wielu innych. Każdy kto planuje remont lub budowę nowego domu podczas targów Bud-Gryf znajdzie nie tylko dobre produkty, ale także garść porad, rozwiązań i mnóstwo inspiracji. Podobnie jak w poprzednich latach do Szczecina przyjadą przedstawicie najlepszych materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem. 

   Trzy dni targów będą obfitowały w ciekawe warsztaty i prelekcje. Będzie można samodzielnie wykonać np. wieszaki na klucze, podpatrzeć jak powstają drogowe pasy, zobaczyć pokaz sztuki dekarskiej, wziąć udział w konkursach z nagrodami czy spróbować swoich sił w Budowlanej Strefie Siłacza. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie czy wziąć udział w warsztatach, o ich dobry nastrój zadbają profesjonalni animatorzy. Kolorów nadadzą balony, mydlane bański i kolorowe buźki naszych najmłodszych budowlańców.

   Gwoździem naszego programu będzie sam Wiesiek Skiba. Budowlaniec znany z programów „Pogotowie remontowe Wieśka”, „Dom Marzeń” czy „Home staging – mieszkania do sprzedania” będzie gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet”. Swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał panie m.in. w nauce układania płytek czy prawidłowego przyklejania tapet. Wiesiek Skiba  to doświadczony specjalista budowlany,  który oprócz tego, że naprawia usterki i zapobiega remontowym dramatom, to także dzieli się swoją wiedzą i udziela praktycznych wskazówek na antenie „Dzień dobry TVN”. Nasza gwiazda w domu potrafi zrobić dosłownie wszystko – od małych napraw, po remontowe rewolucje. Podczas targów będzie można spotkać go w sobotę oraz niedzielę.

   W piątek wydarzeniem towarzyszącym targom Bud-Gryf & Home konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie w nowym zasadom funkcjonowania prosumenta w Polsce. Omówiona zostanie nowa ustawa o odnawialnych źródłach energii, która utrzymuje system rozliczania prosumentów na zasadzie opustów do 31 marca 2022 roku oraz zmiany zasad wsparcia opartych o net billing. Przybliżone zostaną nowe możliwości funkcjonowania prosumenta w ramach prosumenta zbiorowego, prosumenta wirtualnego oraz możliwości wsparcia finansowego budowy i przyłączenia instalacji OZE.

   Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 25-27 marca. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Wstęp i parking będą bezpłatne.

   Więcej informacji na stronie www.zstw.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!