Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   BikeS na Światowy Dzień Roweru

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   BikeS na Światowy Dzień Roweru

   Jutro Światowy Dzień Roweru. Z tej okazji 3 czerwca posiadacze aktywnego konta BikeS otrzymają w prezencie 60 minut gratis. Dotyczy to także osób z wykupionym abonamentem.

   Bonus będzie dostępny 3 czerwca przez całą dobę. Światowy Dzień Roweru  to obchodzone corocznie święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2018 roku. W uzasadnieniu rezolucji ONZ podkreślono „wyjątkowość, długowieczność i wszechstronność roweru, który jest w użyciu od dwóch stuleci i który jest prostym, dostępnym, niezawodnym, czystym, przyjaznym dla środowiska środkiem transportu. Rower, jako symbol postępu ludzkości oraz rozwoju promuje tolerancję, integrację społeczną, wzajemne zrozumienie, szacunek i pokój. Jest także symbolem zrównoważonego transportu i przekazuje pozytywne przesłanie wspierania zrównoważonej konsumpcji i produkcji oraz ma pozytywny wpływ na klimat”.

   Pomysłodawcą Światowego Dnia Roweru jest Polak Leszek Sibilski, kiedyś młodzieżowy reprezentant Polski w kolarstwie torowym, dziś wykładowca socjologii na uczelniach w Stanach Zjednoczonych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!