Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   21°

   Bieg Nocny w Szczecinie. Utrudnienia w ruchu

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Bieg Nocny w Szczecinie. Utrudnienia w ruchu

   Kilka ulic w centrum miasta zostanie zamkniętych na cztery godziny w nocy z 12 na 13 maja z powodu odbywającego się wtedy 4. Szczecińskiego Biegu Nocnego. Parking przylegający do ul. Piotr Skargi zamieni się w miasteczko biegowe i zostanie wyłączony z ruchu na dwa dni. 

   Parking na Jasnych Błoniach przy ul. Piotra Skargi naprzeciwko ul. Fałata będzie zamknięty dla ruchu od 12 maja od godz. 5.00 do 14 maja do godz. 10.00. Na parkingu powstanie miasteczko biegowe.

   Start i meta biegu znajdą się w zachodniej części alei Platanów. Podczas trwania biegu czasowo zostanie wstrzymany ruch także na ulicach centrum miasta.

   Ulice, po których będą przemieszczali się biegacze: aleja Platanów, Karola Szymanowskiego, plac Armii Krajowej, aleja Jana Pawła II, plac Grunwaldzki, plac Lotników, Kaszubska, Edmunda Bałuki, plac Żołnierza Polskiego, plac Hołdu Pruskiego, Jana Matejki, Jacka Malczewskiego, Generała Ludomiła Rayskiego i Michała Kleofasa Ogińskiego.

   Z kolei na skrzyżowaniach i placach ruch kierowany będzie przez policję i straż miejską. Kierowcy powinni spodziewać się utrudnień na placu Grunwaldzkim i skrzyżowaniach plac Żołnierza Polskiego i aleja Niepodległości, a także plac Żołnierza Polskiego i plac Hołdu Pruskiego. Służby będą kierowały ruchem również na skrzyżowaniach Jana Matejki i Jacka Malczewskiego, a także Jacka Malczewskiego i aleja Wyzwolenia i Generała Ludomiła Rayskiego.

   Utrudnienia w ruchu mogą potrwać od 12 maja od godziny 22:00 do 13 maja do godziny 2:00.

   Szczegółowe info dotyczące zamknięcia ulic dostępne są na stronie wydarzenia https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/4-szczecinski-bieg-nocny/zamkniecie-ulic-i-parkingu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!