Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   16°

   Baltic Economic Congress

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Baltic Economic Congress

   Wielkimi krokami zbliża się II Baltic Economic Congress, który odbędzie się 21 września w Operze na Zamku w Szczecinie. II Baltic Economic Congress to wydarzenie gromadzące w jednym miejscu ekspertów, liderów i pasjonatów działających w różnych dziedzinach gospodarki.

   Kongres został zaplanowany w oparciu o trzy główne bloki tematyczne, które odzwierciedlają istotne aspekty dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej:

   "Gospodarka i Przemysł"

   "Finanse, Inwestycje i Współpraca Transgraniczna"

   "Inspiracje"

   Niezwykłym punktem programu będzie powerspeech Mateusza Grzesiaka, noszący tytuł "Determinacja i świadoma droga do celu". Mówca o ugruntowanej pozycji na rynku z pewnością dostarczy osobom biorącym udział w kongresie unikalnej perspektywy na osiąganie sukcesu w biznesie.

   Po zakończeniu intensywnego dnia debat i prezentacji, zapraszamy na uroczystą galę finałową Konkursu "Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023", która dostarczy wyjątkowej okazji do wzmocnienia relacji biznesowych. Wieczór zakończy się wyjątkowym koncertem Kayah.

   Wydarzenie to będzie również doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych podczas nieformalnych spotkań w trakcie networkingowych sesji w trakcie trwania II Baltic Economic Congress oraz po zakończeniu Konkursu “Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023”.

   Zapraszamy do udziału w kongresie i włączenia się w ciekawe dyskusje oraz budowaniu relacji biznesowych.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!