Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   29°

   Awaria wodociągu. Utrudnienia w ruchu

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Awaria wodociągu. Utrudnienia w ruchu

   Informujemy, że przy skrzyżowaniu ulicy Walecznych z Młodzieży Polskiej doszło do awarii wodociągu fi 400. Służby szybko podjęły działania związane z naprawą, jednocześnie zapewniając ciągłość dostawy mieszkańcom okolicy. Wjazd w ulicę Młodzieży Polskiej w kierunku Sanatoryjnej jest zamknięty, ale ruch na Walecznych odbywa się bez przeszkód.

   Pomimo awarii mieszańcy mają dostęp do wody, problem może być jedynie z ciśnieniem, szczególnie na wyższych piętrach.

   - Trudno w tej chwili przewidzieć jak długo będzie trwało usuwanie problemu. Jednocześnie informujemy, że miejsce, które uległo awarii nie było objęte ostatnią prowadzoną na ulicy Walecznych i Mącznej inwestycją - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZWiK

   Aktualizacja 13:02

   To nie jest łatwy czwartek dla służb ZWiK. Zewnętrzna firma uszkodziła wodociąg fi 400 na ulicy Felczaka. Awarię usuwać będą jednak specjaliści ze ZWiK. Dostawy wody nie zostały przerwane, ale mogą pojawić się problemy z przejazdem przez ulice Felczaka pomiędzy ulicami Wojska Polskiego a Monte Cassino.

   Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!