Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   17. Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   17. Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie

   Czekamy na zgłoszenia do konkursu muzycznego Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia.  Po raz siedemnasty muzyczne talenty spotkają się w Szczecinie. Na uczestników czekają nowości. Zwycięzcę poznamy w październiku. Nabór do konkursu trwa do 08 lipca br.

   Przesłuchania konkursowe odbędą się 6. października 2023 r. w Szczecinie. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później, 7. października, podczas koncertu finałowego.

   Zakwalifikowanych do finału poznamy online 12 września 2023 r. na kanale facebook Szczecińskiej Agencji Artystycznej,  wyniki zostaną także opublikowane na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl.,

   Nagrody w Konkursie

   Na zdobywcę Grand Prix czeka dystrybucja cyfrowa singla (gotowego do publikacji) oraz związane z tym działania promocyjne, oraz przedstawienie twórczości zwycięzcy w roli supportu (jeżeli posiada 30 min. materiał muzyczny oraz doświadczenie koncertowe) przed koncertem artysty reprezentującego firmę Kayax.

   Nagroda finansowa w wysokości 5 tys. zł dla zdobywcy Grand Prix oraz po 2,5 tys. zł dla pozostałych dwóch wyróżnionych wykonawców.

   Celem szczecińskiego festiwalu jest prezentacja twórczości wykonawców stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej, oraz przegląd inspirujących zjawisk i nowych produkcji na polskiej scenie muzycznej.

   Festiwal ma za zadanie wyłonić wykonawców najlepszej autorskiej twórczości – co też odróżnia FMT od innych konkursów i castingów, w których akceptuje się covery.

   Wielu z dotychczasowych uczestników festiwalu zgodnie stwierdziło, że szczeciński festiwal charakteryzuje się wyjątkową atmosferą. Dyrektorem artystycznym FMT i przewodniczącą jury jest Katarzyna Nosowska.

   Przez 16. dotychczasowych edycji do festiwalowego konkursu zgłosiło się blisko 4300 wykonawców z całego kraju.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!