Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Mieszkania za remont w ofercie online

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Mieszkania za remont w ofercie online

   Strona poświęcona ofercie mieszkaniowej miasta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Tylko przez trzy miesiące jej działania została odwiedzona prawie 390 tys. razy. Na stronie można zapoznać się z aktualną ofertą mieszkań komunalnych w zamian za remont, a także złożyć wniosek online na wybrany lokal.

   Oprócz tradycyjnego sposobu, Mieszkańcy mają teraz możliwość złożenia wniosku również za pośrednictwem strony internetowej: www.mieszkaniaodmiasta.pl

   Na stronie znajdą się  zarówno mieszkania w zamian za remont dostępne w ofercie stałej jak i nieruchomości dostępne w naborach czasowych. Na stronie każdego mieszkania, oprócz szczegółowego opisu, zdjęć itp, znajduje się także formularz, który jest elektroniczną wersją papierowego wniosku. Po wypełnieniu wszystkich danych, podobnie jak w przypadku wniosku papierowego, zainteresowany wynajmem może pobrać gotowy dokument do pliku pdf, następnie może:

   - autoryzować go przy użyciu profilu zaufanego,

   - podpisać go elektronicznie z wykorzystaniem podpisu kwalifikowanego,

   - wydrukować, podpisać i zeskanować dokument do pliku pdf. 

   Dokument podpisany przy wykorzystaniu którejś z powyższych metod, może przesłać za pomocą wspomnianego formularza dostępnego na stronie wybranego mieszkania do ZBiLK-u. Następnie, skontaktuje się z nim pracownik ZBiLK-u w celu dokończenia procedury najmu. 

   Tylko od początku tego roku z  oferty "Mieszkań w zamian za remont" skorzystało blisko 200 rodzin.

   Szczegółowe informacje na temat zasad najmu mieszkań, możliwości dofinansowania, formularze, aktualna oferta mieszkań w zamian za remont znajduje się na stronie: www.mieszkaniaodmiasta.pl 

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!