Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Zobacz Centrum Informacji Turystycznej „Z innej perspektywy”!

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Zobacz Centrum Informacji Turystycznej „Z innej perspektywy”!

   Nowa wystawa w Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej. Można tam oglądać pracę lokalnego artysty -  Karola Pabicha, studenta Akademii Sztuki w Szczecinie.

   Karol Pabich studiuje na kierunku Scenografia i przestrzeń wirtualna, co zgrabnie łączy ze swoimi pasjami, jakimi są sztuka i teatr. Natchnieniem do tworzenia są dla niego jednak góry i punkty widokowe, które pozwalają autorowi spojrzeć na świat z tytułowej, innej perspektywy.

   - Poznawanie nowych miejsc, wspinanie się pozwala nam spojrzeć na świat, z wysoka - mówi Karol Pabich - Wtedy pojawiają się nowe możliwości, które otwiera przed nami inna perspektywa.

   Piktogramy pojawiające się na plakatach pokazują miejsca bardziej lub mniej znane. Mają zachęcić, by wybrać się do tych wież i punktów widokowych, zrelaksować się, odpocząć. 

   Prace autora można oglądać w Centrum Informacji Turystycznej przy placu Żołnierza 20. Wystawa czynna będzie od 18. listopada, w godzinach funkcjonowania CIT. Wstęp jest bezpłatny.

    

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!