Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Zapraszamy do ogrodu Willi Lentza na prezentację nowatorskiej formy audiowizualnej

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zapraszamy do ogrodu Willi Lentza na prezentację nowatorskiej formy audiowizualnej

   Dzięki połączeniu najnowszych technik animacji 3d i nowatorskiej scenografii, odkryjemy nowy wymiar obcowania z malarstwem wielkich mistrzów. Barwa, kompozycja i przestrzeń staną się głównymi bohaterami zaprojektowanej malarskiej fabuły Będzie to wielobarwne, immersyjne doświadczenie świata sztuki.

   Czekają na nas wizualne cytaty m.in. Kandinsky'ego, Klimta i van Gogha, które stanowić będą otwarcie do świata malarstwa.


   Czas, kolor , przestrzeń – wszystko, co łączy wydarzenia artystyczne tworzone w Willi Lentza. Projekcja wyświetlana regularnie (od 21:30 – mniej więcej co 30 minut).

   Koncepcja i produkcja wydarzenia – Willa Lentza

   Projekt i opracowanie – Pushka Studio
   Autor muzyki – Robert Ostiak
   Realizacja i obsługa techniczna – Aram

   Bilety dostępne: https://bilety.willa-lentza.pl/

   W dniach 11, 12 i 14.05 w ramach zakupionego biletu będzie można również zwiedzić Willę Lentza (od 21:00) oraz obejrzeć film Szczecińska Willa Lentza – Powrót do świetności (pokazy o 21:00, 22:00 i 23:00) - willa-lentza.pl/wydarzenia/18-Szczecinska Willa Lentza – Powrot do swietnosci

   W sobotę (w ramach Nocy Muzeów), 13.05 – wstęp wolny!  Projekcja wyświetlana regularnie (od 21:30).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!