Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Wielki casting dla muzycznych rodzin - zgłoście się już dziś!

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Wielki casting dla muzycznych rodzin - zgłoście się już dziś!

   Do końca lutego można zgłaszać chęć udziału w castingu do kolejnego koncertu Edu Virtuoso. Tym razem, do piątej już edycji naszego talent show, zapraszamy całe rodziny! Wielki finał, czyli koncert z udziałem wyłonionych w castingu rodzin odbędzie się 7 maja. 

   Jaki jest Wasz rodzinny talent, dziedziczony z pokolenia na pokolenie? Melodyjnie śpiewacie, dobrze się ruszacie, a może potraficie grać na instrumentach?

   Po raz piąty EduFilharmonia zaprasza na koncert rodzinny w formie talent show! Byli już utalentowani instrumentaliści, wokaliści, tancerze i kompozytorzy, a teraz przyszedł czas na zgrane rodziny. Koncert oprze się, a jakże, o utwory z obu płyt „I żyli długo i w Szczecinie”.

   Żeby jednak do tego doszło EduFilharmonia musi przeprowadzić casting i wybrać najlepsze muzykujące rodziny. Jak na prawdziwy talent show przystało, nie zabraknie wesołej rywalizacji, emocji, niesamowitej energii uczestników, występu gości specjalnych i głosowania publiczności.

   Jak zgłosić swoją rodzinę?

   W pierwszej kolejności należy założyć rodzinny zespół, który powinien liczyć od dwóch do czterech osób. Ważne jest, by co najmniej jeden członek zespołu był w wieku od 3 do 18 lat.

   Następnie należy nagrać dwa filmy z muzyczną interpretacja dwóch utworów – jeden z nich to „Paszteciki”, drugi zaś rodziny będą mogły wybrać same spośród utworów z płyt „I żyli długo i w Szczecinie” lub „I żyli długo i w Szczecinie 2” wskazanych przez Filharmonię.

   Potem najłatwiejsza część zadania, czyli wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dołączenie do niego plików z Waszymi nagraniami. Formularz będzie dostępny na stronie internetowej Filharmonii do 28 lutego - wtedy też będziemy przyjmować wszystkie zgłoszenia.

   Jury spośród zgłoszeń, które wpłyną w pierwszym etapie konkursu, wybierze 6 finalistów - rodzin, które wezmą udział w próbach i finałowym koncercie 7 maja 2023 r.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!